Kancelaria adwokacka

adwokat Michał Mizioch

Oferta

Aktualności

Współpraca

O Kancelarii

Adwokat Michał Mizioch ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, natomiast w latach 2013-2015 odbywał aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Katowicach zakończoną uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego.

Adwokat Michał Mizioch posiada doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej, udzielania porad prawnych oraz sporządzania opinii prawnych, przygotowania projektów pism, pism procesowych, projektów umów oraz innych dokumentów. W trakcie aplikacji adwokackiej Michał Mizioch zastępował adwokatów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami państwowymi. Niezbędne doświadczenie zdobywał również poprzez pomoc przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz jednostki samorządu terytorialnego.

Nadto, w czasie studiów prawniczych oraz aplikacji adwokat Michał Mizioch angażował się w przedsięwzięcia pozwalające pogłębić jego wiedzę oraz doświadczenie, do których zaliczyć należy między innymi:

 

powrót

Cedant arma togae!

Niech oręż ustąpi przed togą! (Cyceron, O powinnościach)

Kancelaria Adwokacka Michał Mizioch

ul. Rynek 15, 44-200 Rybnik

+48 795 777 341 Zapytaj nas ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.